N11 kupon kodu nasıl alınır ve nasıl kullanılır?

Türkiye’nin en önde gelen B2C e ticaret platformlarından biri N11’dir. Hatırı sayılır bir müşteri kitlesi buradan alışveriş yapıyor. Ve tabii ki her yerde olduğu gibi burada da müşteriler daha ucuza alışveriş yapmak istiyorlar. Bunun için mevcut indirimleri takip ettikleri gibi N11 kupon kodu da arıyorlar.

N11 kupon kodu nasıl alınır?

Peki N11 kupon kodu nereden ve nasıl alınır? Diğer e ticaret platformlarının aksine N11 için bu sorunun kestirme ve standart bir yanıtı var. Yine de bu indirim kuponlarının evrensel olmadığını, her üründe geçerli olmadığını da belirtmek gerek. Her indirim kodu farklı bir ürün ya da ürün grubuna yönelik olmanın yanı sıra farklı sepet büyüklüklerine ve koşullara tabidir. Bunu akılda tutmakta yarar var.

N11’deki indirim kuponu sistemi, Türkiye‘deki e ticaret platformları arasında belki de en gelişmişidir. N11’de farklı kupon türleri var ve elde edilişleri de farklıdır. Kısaca göz atalım:

  1. Tık hızında kuponlar: N11 tarafından belirli aralıklarla verilen; farklı alt tutar, üst limit ve kategorilerde verilen kuponlardır.
  2. Kampanya kuponları: İki farklı yolla elde edilir. Birincisi, N11 tarafından kampanya dönemlerinde verilmesidir. Diğer ise anlaşmalı firmalar tarafından verilmesidir.
  3. Zincir kuponlar: N11 üyelerinin belirli tarih aralıklarında tek seferde yaptıkları alışverişlerden elde ettikleri kuponlardır. Burada yapılan alışveriş aralığı önemlidir ve bu kupon kampanya türünden, birden fazla kez yararlanılabilir.
  4. 11.11 kuponları: Her yıl 11 Kasım’da düzenlenen 11.11 indirimlerinden bir ay önce N11 tarafından dağıtılan kuponlardır.
  5. Kuponmatik: N11 mobil uygulamasındaki çarkı çevirerek kupon kazanabilirsiniz.
  6. Eşle kazan: Belirli kampanya dönemlerinde N11 mobil uygulamasındaki kartları eşleştirerek puan toplayabilir ve kazanabilirsiniz.
  7. Kupon satışı: Belirli kampanya dönemlerinde satışa sunulan kuponlardır.

​Nasıl kullanılır?

Gelelim N11 kupon kodu nasıl kullanılır sorusunun yanıtına. Bunun iki basit yöntemi var:

  1. Alışveriş yaparken bir ürünü sepete attıktan sonra, Sepetim‘e gidin ve Kupon Seç seçeneğine tıklayın. Kuponunuzu seçin.
  2. Buradaki Hesabım sayfasından Kuponları Gör diyebilirsiniz.

N11 kupon kodu türleri ve nasıl kullanıldıkları hakkında daha ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.