Hepsiburada indirim kodu nasıl alınır ve nasıl kullanılır?

Türkiye’nin en önde gelen B2C e ticaret platformlarından biri Hepsiburada‘dır. Hatırı sayılır bir müşteri kitlesi buradan alışveriş yapıyor. Özellikle cep telefonu alışverişi için benim dikkatimi çeken bir platform. Ve tabii ki her yerde olduğu gibi burada da müşteriler daha ucuza alışveriş yapmak istiyorlar. Bunun için mevcut indirimleri takip ettikleri gibi Hepsiburada indirim kodu da arıyorlar.

Hepsiburada indirim kodu nasıl alınır?

Peki Hepsiburada indirim kodu nereden ve nasıl alınır? Bu sorunun kestirme ve standart bir yanıtı yok. Bu yüzden net bir şekilde “şuradan alabilirsiniz” dememiz mümkün değil. Ayrıca bu indirim kuponlarının evrensel olmadığını, her üründe geçerli olmadığını da belirtmek gerek. Her indirim kodu farklı bir ürün ya da ürün grubuna yönelik olmanın yanı sıra farklı sepet büyüklüklerine ve koşullara tabidir. Bunu akılda tutmakta yarar var.

Gelelim Hepsiburada indirim kodu bulabileceğiniz yollara:

  1. Gerek Hepsiburada’nın kendi sitesinde, gerekse de sosyal medya hesaplarındaki kampanya ve duyuruları takip edebilirsiniz. Burada zaman zaman kullanıcılara indirim kuponu hediye edildiğini görebilirsiniz. Yazının sonunda sizler için bir kampanya sayfası paylaştık.
  2. GSM operatörlerinin kendi mobil uygulamalarındaki (Vodafone Yanımda, Turkcell Dijital Operatör ve Türk Telekom Selfy gibi) haftalık etkinliklerde çeşitli hediyeler veriliyor. Bu kodlar da hediye edilebilir.
  3. Pek çok web sitesi ve kuruluş zaman zaman kampanya düzenleyebilir ve hediye dağıtabilir. Burada da bu kodlar çıkabilir. Hepsiburada gift card (hediye kartı) bulmanız mümkün olabilir.
  4. Ve son olarak Google’dan pek çok indirim kodu sitesi bulabilir ve bu sitelerde paylaşılan kodlarla şansınızı deneyebilirsiniz.

Nasıl kullanılır?

Gelelim Hepsiburada indirim kodu nasıl kullanılır sorusunun yanıtına. Bunun yöntemi oldukça basit.

Öncelikle satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyin. Sonra, elinizdeki indirim kuponunu kullanmak için Sepetim sırasındaki Çek/Promosyon Kodu Kullan kısmını tıklayın. Açılan alana kodu yapıştırın. Böylece kodu etkinleştirmiş ve indirimden faydalanmış olacaksınız.

Bu sayede Hepsiburada’daki alışverişinizi biraz daha ucuza getirmiş olacaksınız. Hepsiburada’daki kampanyalardan faydalanmak, daha fazla indirime ulaşmak için sitedeki kampanyalar sayfasına göz atmanızı tavsiye ederiz. Herhangi bir sorun yaşıyorsanız Çözüm Merkezi sayfasına da göz atabilirsiniz.